Četrtek, 1. 9. 2022

1. RAZRED (Center in PŠ Primskovo)

Učenci 1. razreda pridejo v šolo ob10. uri v spremstvu staršev. Pred vhodom v šolo jih prevzamejo učiteljice 1. razreda. Prvi šolski dan se za prvošolce zaključi ob 11. uri, ko jih starši zopet prevzamejo.

Učenci prvih razredov prvi šolski dan ne potrebujejo torb. Copate naj pa le imajo s seboj.

2. DO 9. RAZRED

S poukom začnemo v četrtek, 1. 9. 2022, ob 8. 20.

Učenci bodo imeli prvi dve uri pouk z razredničarko oz. razrednikom, pouk se nato nadaljuje po urniku, vključno z izbirnimi predmeti.

Za učence od 2. do 5. razreda bo organizirano podaljšano bivanje.

6. RAZRED

Ob 8.20 vas vaša razredničarka in razrednik pričakujeta pred vhodom v šolo iz Gregorčičeve ulice in vas pospremijo v vaše učilnice. Učenci bodo imeli prvi dve uri pouk z razredničarko oz. razrednikom, nato sledi pouk po urniku, vključno z izbirnimi predmeti.

URNIK OD 2. DO 9. RAZREDA JE/BO OBJAVLJEN V E – ASISTENTU.

Velja za vse učenke in učence od 2. do 9. razreda.

Učenci naj s seboj prinesejo potrebščine za pouk po urniku in obvezno šolske copate.

Malica bo organizirana za vse učence. Kosilo le za tiste, ki so se na kosilo prijavili.

Jutranje varstvo se za vse prijavljene učence začne s petkom, 2. 9. 2022.

VOZNI RED BO NAKNADNO OBJAVLJEN NA SPLETNI STRANI ŠOLE.

Želim vam uspešen začetek novega šolskega leta.

Klemen Markelj, ravnatelj